KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tryck 4561180
nr 456 1180
Tryck
Carl Larsson efter färglitografi, tryckt hos A. Brömzell Stockholm 1903, 'Vikingatåg i dalom', smärre missfärgningar och revor
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 mars 2007
500 kr
500 kr
550 kr